Skip links

Hakkımızda

"Cildinizi ve Sevdiklerinizi Önemsiyoruz"

Sanolie Hakkımızda

www.sanolie.com

Doğal Bakım Ürünleri

2016 yılında Almanya Stuttgart şehrinde hayata merhaba diyen Sanolie markası, alanında uzman ekibi, ürün yelpazesindeki seçkin ve kaliteli misyonu, bilimsel alandaki Ar-Ge ve teknolojik yatırımları ile, dünya markası yolundaki yolcuğunuzu her geçen gün daha da hızla büyütüyor. Sağlık alanındaki inovasyon ve ilkeleri ile yenilikçi rolünü sürdürmeyi ve Türkiye başta olmak üzere tüm dünya da marka algısı ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Sanolie GMP ISO 22716 ve ISO 9001:2015 standartlarına uygun üretimleri ile kullanıcı memnuniyetini %100 sağlıyor. Doğadan ve topraktan gücünü alan Sanolie, sosyal sorumluluk ve farkındalık projelerinde ise; markanın gücünü her daim “insana değer” felsefesi ile sürdürüyor. Çünkü Sanolie Cildinizi ve sevdiklerinizi önemsiyor.

Misyonumuz

Doğal bitkisel özlerden oluşan, Kortizonsuz, koruyucu ve kimyasal maddesiz ürünlerimizi her yaş grubunun beğenisine sunmak ve ithaf etmektir.

Vizyonumuz

Güveni ve kaliteyi, insana ve doğaya saygıyı bir arada tutarak bu yolda ilerleyen, doğadan ve topraktan aldığımız güç ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak iyileştirici bir güç olmak.

Bu web sitesi, web deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır.