Skip links

Doğal Bebek Bakım Losyonu

Bebekler için özel olarak geliştirilmiştir

Baby Losyon 100ml

249,00

Bebeğinizin cildini nemlendirir, güçlendirir
Günlük kullanım için uygundur.
Tüm vücut tipleri için uygundur.
Pişik ve konaklarda etkilidir.
Nemlendirici olarak kullanılabilir.
Naturel ve Bitkisel üründür.
Dermatolojik olarak test edilmiştir.

Stok kodu: SNL-DBU-02 Kategoriler: , Etiketler: , , , , Stok: Stokta yok

Description

Sanolie Bebek Bakım Losyonu Ürün Açıklaması

Bebeğiniz hassas cildinin ihtiyacı olan nem ve korumayı sağlar. Kolay sürülen ve hızlı emilen yapısı ile bebeğinizin cildine güvenle uygulanabilir. Cildi yumuşatmaya ve günlük bakım ihtiyacını karşılamaya yardımcı olan Sanolie Baby Losyon bebeğinizin hassas cildine tam uyumu ile dikkat çekiyor.

İçerisindeki bitkisel karışımlar ve doğal bileşenler sayesinde, benzersiz bir formülasyon ile hassas ve tahriş olmuş ciltlerde fayda sağlayarak canlı bir görünüm kazanmasına neden olur. Bebeğinizin cildinde oluşturduğu koruyucu bariyer ile gün boyu cildin rahatlamasına yardımcı olurken, saç bölgesindeki konaklar, bez bölgesinde oluşan kızarıklık, hassasiyet ve tahrişler için etkilidir.

Aleo Vera

Cilt kuruluğunu giderir. Cildin PH dengesini dengeler. Antienflamatuar ve antimikrobiyal özellikleriyle cilt yanıklarına iyi gelir.

Balmumu

Bol miktarda A vitamini içerir. Cildinizi hücre yenilenmesini destekler. Cildin sıkı ve elastik kalmasına ve kırışıkların önlemesine yardımcı olur.

Papatya Yağı

Cildi nemlendirir, nem dengesini korur ve cildi yumuşatır. İçinde bulundurduğu vitamin ve minareller sayesinde cildi onarır. Ağrı kesici özelliği bulunmaktadır.

Lavanta Yağı

Cilt hücrelerini güçlendirir. Cilt yaşlanmasına karşı önleyici etkiye sahiptir. Güneş yanığı sonrası iyileşme süreçlerini de destekler. Antiseptik etkisi vardır, tahriş olmuş cildi yatıştırır, iltihabı önler ve sinek ısırıklarının iyileşmesini hızlandırır.

Zeytinyağı

Kırışıklıklara karşı etkilidir ve cildin sağlıklı hücre fonksiyonunu destekler. Ayrıca cilde zarar veren UV ışınlarına karşı koruma sağlar ve güneş korumasının yerini alamasa da erken cilt yaşlanmasını önleyebilir.

Cajeput Yağı

Sedef hastalığına ve cilt enfeksiyonlarına iyi gelir ve cildi onarır. Antiseptik ve analjezik özelliğe sahiptir. Ağrı hissini azaltır.

Uyarı!

● Haricen kullanılır.
● Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayınız.
● Göz ile temastan kaçınınız.

Saklama Koşulları

Oda sıcaklığında muhafaza ediniz.

Sanolie Baby Losyon Nasıl Kullanılır?

Kullanılacak bölgeye ince tabaka halinde masaj yaparak uygulayınız. Daha iyi bir sonuç alabilmek için bölgenin temiz olmasına dikkat ediniz.

Pişik nedir ve nasıl oluşur ile ilgili tüm soruları için sizler için özel olarak hazırladığımız blog yazımızı inceleyebilirsiniz. (buraya tıklayınız..

Bu web sitesi, web deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır.