Skip links
Doğadan ve Topraktan Gelen Mucizevi Yağlar

Doğadan ve Topraktan Gelen Mucizevi Yağlar

Lavanta Yağı

Cilt hücrelerini güçlendirir. Cilt yaşlanmasına karşı önleyici etkiye sahiptir. Güneş yanığı sonrası iyileşme süreçlerini de destekler. Antiseptik etkisi vardır, tahriş olmuş cildi yatıştırır, iltihabı önler ve sinek ısırıklarının iyileşmesini hızlandırır.

Zeytinyağı

Kırışıklıklara karşı etkilidir ve cildin sağlıklı hücre fonksiyonunu destekler. Ayrıca cilde zarar veren UV ışınlarına karşı koruma sağlar ve güneş korumasının yerini alamasa da erken cilt yaşlanmasını önleyebilir.

Papatya Yağı

Cildi nemlendirir, nem dengesini korur ve cildi yumuşatır. İçinde bulundurduğu vitamin ve minareller sayesinde cildi onarır. Ağrı kesici özelliği bulunmaktadır.

Aloe Vera

Cilt kuruluğunu giderir. Cildin PH dengesini dengeler. Antienflamatuar ve antimikrobiyal özellikleriyle cilt yanıklarına iyi gelir.

Cajeput Yağı

Sedef hastalığına ve cilt enfeksiyonlarına iyi gelir ve cildi onarır. Antiseptik ve analjezik özelliğe sahiptir. Ağrı hissini azaltır.

Balmumu

Bol miktarda A vitamini içerir. Cildinizi hücre yenilenmesini destekler. Cildin sıkı ve elastik kalmasına ve kırışıkların önlemesine yardımcı olur.

Bu web sitesi, web deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır.